DARÜŞŞAFAKA EĞİTİM KURUMLARI


2017 Darüşşafaka Sınavı Sonuçları

Sağlık Kurulu, mali durum araştırması ve kayıt ile ilgili veli bilgilendirme mektubumuza aşağıdaki bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz.

Veli Mektubu 2017

ASIL LİSTE
ADAY NO ADI SOYADI OKUL İLİ
233 EMİNE ÖZGE OĞUZ DENİZLİ
1181 KEREM HAKDAN KARA ADANA
183 DEMİRHAN BORAN YILMAZ ANTALYA
83 EMİR MİRSAT ŞEN BURSA
1117 HİLAL MALTAŞ KÜTAHYA
1166 KEREM ONUR GÜNEY ANKARA
2005 AHMET MELİK DELİOĞULLARINDAN HATAY
1106 YİĞİT AYDIN İSTANBUL
1212 ADA HAN YEŞİL İSTANBUL
807 HAZEL FATMA DALLI ESKİŞEHİR
628 MUHAMMET ALİ YUSUFOĞLU TRABZON
133 ECEM KAYRA GİŞİ ADANA
163 YİĞİTALP YALTA KOCAELİ
816 ALİ HÜSEYİN YILDIRIM TOKAT
208 ŞEVVAL ÇETİNKAYA İSTANBUL
957 DENİZ ÖZKAN ANKARA
84 YAREN BAYGÜL MANİSA
799 ADA NAZ CEYHAN İZMİR
191 MUHSİN ALİ TAN İSTANBUL
261 RECEP ŞENEL NİĞDE
244 EYŞAN AKDAĞ İSTANBUL
223 GÜLEN ORHAN KONYA
239 FATMA ERVA UYSAL ANTALYA
828 DAMLA ATA BALIKESİR
386 MEHMET TÜRKE DOĞANAY İSTANBUL
496 KADER GÜL SAMSUN
486 ÖZLEM EFE BALIKESİR
1179 TAYLAN KARAKAŞ TEKİRDAĞ
222 ASLIHAN BOZDAĞ ANTALYA
87 BATUHAN ARSL BACAKSIZ AYDIN
791 NİSA CİNMANTARCI BARTIN
647 NERMİN ÖZGE İPEK İSTANBUL
821 MUHAMMED BAVER UÇKAN VAN
546 İREM GÖKÇE GÖK AFYONKARAHİSAR
322 DİLAN ASLANOĞLU DİYARBAKIR
1026 MUHAMMET FAT ÖZER HATAY
224 FATMA NİSA EKİZ KONYA
921 ETHEM ÜNAL OSMANİYE
1262 İBRAHİM EREN ALPTEKİN ERZURUM
681 AHMET BURAK GÜMÜŞTOKA KAHRAMANMARAŞ
339 ÖMER NACİ SOLAK KONYA
203 ATA GÜCÜYETER İZMİR
214 KEREM AYGÜN BİLECİK
114 ATİYE TOPUZ ANTALYA
895 BİLAL ERENCA MUTLU DİYARBAKIR
573 MUSTAFA HUSREV KOÇOĞLU İSTANBUL
81 EYLÜL ÖZDEMİR ANTALYA
513 YUSUF BEGİK İZMİR
801 TUNA ADA ŞAHİN İSTANBUL
132 MERT ALİ AKGÜL KARABÜK
649 KAAN İĞNECİ İSTANBUL
100 ECRİN ÇAKALOĞLU BALIKESİR
708 MELİH EGE CENGİZ BALIKESİR
837 BEREN POLAT KARAMAN
124 KEREM KIRHAN ANTALYA
158 EMİNE İREM SEKİ MERSİN
825 SUDENAZ ALTUNÖZ İZMİR
56 CİHAN ÇAKMAKKAYA İSTANBUL
843 ADNAN CAN ÖZER İSTANBUL
130 ENES DEMİR KIRKLARELİ
505 YAĞMUR TUNCAY SAMSUN
1243 TUANA YILMAZ İSTANBUL
771 NEHİR MALATACIK İSTANBUL
128 BEYZA DURDU İSTANBUL
528 DÖNDÜ SENA TÜRER MERSİN
563 AYŞEGÜL MENTEŞ İSTANBUL
1052 EGE EMİR TAFLAN SAMSUN
240 KAYRA CANAN ARIKAN MUĞLA
492 ALİ KEMAL ÇALIŞKAN İZMİR
888 EFE ÖZEN ADANA
119 ADNAN KANTAR ANKARA
185 ALİ BULUT İSTANBUL
588 KEREM KORKMAZ AMASYA
248 OZAN ÖZBEK İSTANBUL
142 CENGİZ ARDA ATAŞ İZMİR
487 AYŞE EFE BALIKESİR
116 AHMET YUSUF PALA TEKİRDAĞ
86 HALİL EMRE ACAR İSTANBUL
1074 YAVUZ İMAMVEKİLİOĞLU İSTANBUL
287 SAMET KORKMAZ ISPARTA
1042 ELİF BUL EDİRNE
237 ALPEREN MERT CAN MERSİN
67 EFSA BAŞLIK BURSA
305 KUZEY ADIÖZ MERSİN
813 KAAN UMUT BULUT KIRIKKALE
485 ÇİĞDEM EFE BALIKESİR
1175 RÜMEYSA BÜLBÜL KAYSERİ
937 ŞERİFE NUR AKDENİZ ANTALYA
80 ENES ÖZDEMİR MERSİN
1122 NAZLIM ÇİFTÇİ İSTANBUL
790 CEREN ÖZBAHADIR İSTANBUL
756 İREM NARİN BALIKESİR
16 MURAT ALKAN MERSİN
1065 OKAN CEYLAN BURDUR
112 AKIN AKDAĞ İSTANBUL
842 CENGİZHAN ERGİN MERSİN
1009 HAMDİ SAMET TÜRK İZMİR
562 BETÜL DEMİR İSTANBUL
156 BEYTULLAH SALİH İŞELİ İSTANBUL
1095 MUHAMMET MUSTAFA TEPE ÇANKIRI
1180 ERDAL SARIDOĞAN YOZGAT
336 ARAS BORA YAPICI İSTANBUL
979 RAHİME NUR CABA DENİZLİ
196 FADİMANA TUANA BARUT KARAMAN
190 NİSANUR ÖZKAN İSTANBUL
614 YUSUF EMİR KORKMAZ İSTANBUL
976 EMİNE NEFİSE MEYDAN MERSİN
744 HATİCE GÜRBÜZ İSTANBUL
903 ÖMER DAĞ TEKİRDAĞ
306 TUANA AYDIN İSTANBUL
219 AHMET BURAK KARTOĞLU BURSA
226 HİCRAN TUNÇER DENİZLİ
682 YUSUF KEREM GÖBEL İSTANBUL
327 TAHA KOCABUGA İSTANBUL
962 BEREN ERDOĞAN İSTANBUL
234 DAMLA AYSİMA ERGÜL MERSİN
329 ADA BELİN YÜKSELİR İSTANBUL
311 TOPRAK YILMAZ SİVAS
2109 YUSUF SABRİ AKYOL ORDU
1036 ENESBAKİ YAMAN GAZİANTEP
1. YEDEK LİSTE
ADAY NO ADI SOYADI OKUL İLİ
295 HATİCETÜL KÜBRA YILDIRIM KARAMAN
115 ILGIN DOĞAN İSTANBUL
106 EMİNE NUR ORMAN KOCAELİ
838 YİĞİT AKPINAR İSTANBUL
924 EFSUN MİNA DİYARBAKIR
542 CEREN GÖZCÜ ISPARTA
510 RABİA SUDE KAYA KAYSERİ
1066 ŞULE YILDIZ ANKARA
467 HÜSEYİN ARDA ERTUGAN ESKİŞEHİR
989 HAKAN COŞKUN MUĞLA
1110 SEMA NUR VATANSEVER İSTANBUL
90 KASIM TAŞKARA MERSİN
1266 AHMET BERAT KAHRAMAN ANKARA
713 ÖMER FARUK YAREN MANİSA
217 DENİZ BERKAY PINAR MUĞLA
69 SİMAY NAS SAMSUN
2010 ARHAN YILMAZ ESKİŞEHİR
2049 IŞIK AYBEK İSTANBUL
459 NİSANUR YAŞAROĞLU İSTANBUL
1217 EZGİ KARAHASANOĞLU İSTANBUL
473 YAHYA EFE ÖZCAN İSTANBUL
7 HÜSEYİN EFE ÇELİK ADANA
438 FATMA KIRDAĞ KAHRAMANMARAŞ
476 ONUR UZUN İSTANBUL
873 İKRANUR ÜNAL KARAMAN
2. YEDEK LİSTE
ADAY NO ADI SOYADI OKUL İLİ
1191 SAHRA İREM ÖZTÜRK İSTANBUL
74 SANİYE DAMLA COŞAR ANKARA
88 BAHAR KAÇAR KOCAELİ
712 NİLSU BABAT MANİSA
98 BAHADIR BALCI İSTANBUL
144 ZEYNEP CEMRE KILIÇASLAN TEKİRDAĞ
433 BARKIN TÜRKOL KIRKLARELİ
908 EYLÜL DURNA BURDUR
1182 MİKAİL BOZKURT KOCAELİ
2030 NUH ERDAL KILIÇ DENİZLİ
1205 SUDE SEMANUR YILDIZ ANKARA
626 GÜLSÜM EMEL KAPUCU İSTANBUL
488 ENES PIÇAK GAZİANTEP
472 ALİ GÜNEY ÖZCAN İSTANBUL
13 ADEM ALPARSLAN DURMAZ İSTANBUL
774 SEDAT KESKİN VAN
297 SİNAN AYGÜN İZMİR
251 ANIL AK MANİSA
91 HÜSEYİN ZEKİ ELİBALDENLİ MERSİN
304 MİRAC KORKMAZ ÖZDEMİR ANTALYA
461 EREN ŞENGÖNÜL AYDIN
584 MUHAMMED CAN TRUE DİYARBAKIR
1105 PERİ NİSAN BEÇET KOCAELİ
2072 GİZEMNUR DÜNDAR İSTANBUL
92 MUSTAFA EREN GÖGEN İSTANBUL