DARÜŞŞAFAKA EĞİTİM KURUMLARI


5.Sınıf Kayıt Listesi

Sıra No Aday No Öğrenci Ad Soyad Cinsiyet Okul İl
1 1708 DOĞUŞ ÇAKIR Erkek İSTANBUL
2 98 CAHİDE KAYA Kız KÜTAHYA
3 769 SELİM BİRTEM Erkek BURSA
4 170 YİĞİT MERT BİDECİ Erkek ANKARA
5 72 KEREM KAHRAMAN Erkek BOLU
6 224 SALİH MERPEZ Erkek DENİZLİ
7 297 AHMET VEDAT KIZILCA Erkek KARAMAN
8 1769 CAN BARAN ÖZMERAL Erkek İSTANBUL
9 1134 EYLÜL ŞAHİN Kız İSTANBUL
10 1805 MUHAMMED TOPRAK ERTAN Erkek İSTANBUL
11 1804 NEHİR NİSA DURAK Kız İSTANBUL
12 202 İREM MELEK TOKLUCU Kız İSTANBUL
13 1746 OĞUZHAN DALAN Erkek HATAY
14 852 ELİFNAZ USUĞLU Kız BURSA
15 181 HASRET KARAKAYA Kız AFYONKARAHİSAR
16 1647 MUZAFFER KAĞAN UZUN Erkek KARABÜK
17 1380 GÜLBEN KARAÇAYIR Kız KONYA
18 985 AHMET EFE SEZER Erkek İSTANBUL
19 1709 SENA BAĞABAKAN Kız İSTANBUL
20 992 AHMET KARAŞ Erkek DİYARBAKIR
21 52 NAZLI EREN Kız İSTANBUL
22 1597 SEYFETTİN ÖMER KORCUN Erkek İSTANBUL
23 57 BARIŞ ARDA ERDEM Erkek ISPARTA
24 1982 BAHAR NAZ BAYGÜL Kız MANİSA
25 73 EFE KENAN URLUOĞLU Erkek NEVŞEHİR
26 8 HAYRİYE AK Kız MERSİN
27 1544 EMİNE BİLGİ Kız ADANA
28 564 KIVANÇBEY KILAVUZ Erkek BİLECİK
29 31 SENA NUR DEMİRKAN Kız İSTANBUL
30 298 TUBA AYDIN Kız ANKARA
31 740 YUNUS EMRE GÖKALP Erkek MERSİN
32 269 ERTUĞ SIĞIRTMAÇ Erkek EDİRNE
33 1915 MİNE AKGÜL Kız İSTANBUL
34 1764 HALENUR TAVŞAN Kız ÇANAKKALE
35 197 FURKAN ÖZKAN Erkek ADANA
36 1870 DAMLA ÇAĞIĞAN Kız ANKARA
37 1489 EMİN KAYRA AY Erkek İSTANBUL
38 75 UFUK CAN KARA Erkek ANKARA
39 1842 HAŞİM BARAN AYDIN Erkek İSTANBUL
40 896 AHMET KAĞAN YILMAZ Erkek İSTANBUL
41 1085 SEVİNÇ ORMAN Kız KOCAELİ
42 1735 ELİF MANAV Kız İSTANBUL
43 107 BÜŞRA YAĞMUR AKDİN Kız KONYA
44 130 ENES YANIK Erkek İSTANBUL
45 668 AHMET CİHAN KESKİN Erkek GAZİANTEP
46 352 MUHAMMET SAĞIRCA Erkek KOCAELİ
47 48 BEDİRHAN SAKAOĞLU Erkek İSTANBUL
48 1916 MENEKŞE EZGİ AKYOL Kız İSTANBUL
49 1844 SALİH EMRE YALÇIN Erkek İSTANBUL
50 1599 NUR IŞIL ÖZKAN Kız KOCAELİ
51 208 ZAHİDE SU AKGÜL Kız TEKİRDAĞ
52 196 ESMA GÜL NAZ ÇETİN Kız ADANA
53 1700 GÜRCÜ ELAGÖZ Kız HATAY
54 1828 ELA ERBARAN Kız ANTALYA
55 1874 NİSA NUR ALTUNKÖSE Kız ADANA
56 1216 SUDE NAZ GÜLNAR Kız KOCAELİ
57 1306 İDİL DENİZ AKTÜRK Kız İSTANBUL
58 138 DEREN DEFNE MOROVAOĞLU Kız İSTANBUL
59 13 ZEYNEP AYTAŞ Kız ZONGULDAK
60 14 EMİRHAN DEMİRCİ Erkek ADANA
61 1293 ZEYNEP BAYRAKTAR Kız İSTANBUL
62 1817 EREN ÜVEZ Erkek SAMSUN
63 2056 YUSUF KILIÇ Erkek İSTANBUL
64 25 AHMET ERTUĞRUL ÇELİK Erkek KARAMAN
65 406 YAVUZHAN ALTAY Erkek BURSA
66 550 YİĞİT ERTOP Erkek AYDIN
67 63 BERKE ŞİNASİ ÖZ Erkek İZMİR
68 1885 FATİH GAYGISIZ Erkek ADANA
69 47 BERKE DEMİREL Erkek İZMİR
70 23 BEDİRHAN ÖZKAN Erkek İSTANBUL
71 2233 İREM SALDIK Kız BURSA
72 635 İLAYDA KILIÇAY Kız ANKARA
73 1101 MUHAMMET FURKAN KARAASLAN Erkek DİYARBAKIR
74 1843 KADİR YASUNTİMUR Erkek İSTANBUL
75 183 ESAT EFE GÖRMEZ Erkek AYDIN
76 1906 HALİL BİNBOY Erkek ADANA
77 1144 MUSTAFA FURKAN KOÇ Erkek KAHRAMANMARAŞ
78 1237 REMZİ ATLI Erkek MERSİN
79 714 RAMAZAN KILIÇPARLAR Erkek ANTALYA
80 319 TAHİR DİKMEN Erkek ÇANKIRI
81 1558 AZRA GÖKDEMİR Kız ARDAHAN
82 1225 MUHAMMED MEHDİ DUYSAK Erkek SAKARYA
83 729 HAVİN GÜLER Kız MUŞ
84 60 YUNUS EMRE DEMİRTAŞ Erkek DÜZCE
85 991 MAHİR İNAN Erkek ŞIRNAK
86 1537 EMİRCAN DİNLİ Erkek KARS
87 1058 TİBET HAN SAVAŞ Erkek BAYBURT
88 1382 DUYGU KÖSE Kız ANTALYA
89 1130 CEREN IRMAK ERDOĞAN Kız İSTANBUL
90 30 MELİSA ORDUHAN Kız İSTANBUL
91 168 GURUR ARIKAN Erkek İZMİR
92 312 İREM SEZGİN Kız İSTANBUL
93 85 RAMAZAN ARDA BARLAS Erkek AYDIN
94 451 MERİÇ KIRCILAR Erkek İSTANBUL
95 1762 SILA CEREN ER Kız İSTANBUL
96 117 HELİN YENİÇERİ Kız İSTANBUL
97 911 ALİ İHSAN MUHMMET KARA Erkek DENİZLİ
98 1546 YİĞİT KUYUCUOĞLU Erkek MERSİN
99 1702 ALİ KURT Erkek ANTALYA
100 1265 BERKAY YAĞIZ YILMAZ Erkek İSTANBUL
101 330 FADİME NUR FİDAN Kız ANKARA
102 1677 HAKAN YİĞİT AÇIKGÖZ Erkek İSTANBUL
103 1211 KÜBRA KOLAK Kız ANTALYA
104 1123 SUDE KISAOĞLU Kız İSTANBUL
105 1034 BENGİSU GÜNEŞ Kız AYDIN
106 167 ERDEM AYVAZ Erkek BURSA
107 20 MEHMET FATİH YÜKSEL Erkek İSTANBUL
108 1258 BEGÜM SERTTAŞ Kız AYDIN
109 1023 BENGİSU COŞKUN Kız AYDIN
110 125 DOĞUKAN KURTULDU Erkek MERSİN
111 697 ALİ RIZA BİRSEN Erkek İSTANBUL
112 2145 HÜSEYİN VURAL SALUÇ Erkek DENİZLİ
113 1668 ALEYNA ŞİMŞEK Kız İZMİR
114 757 CENGİZ DURUK Erkek DİYARBAKIR
115 423 NADİRHAN KODAL Kız SAMSUN
116 1277 ARDA DOLUNAY Erkek İSTANBUL
117 1969 ESMA TOPAL Kız İSTANBUL
118 247 İDİL ŞİMŞEK Kız İSTANBUL
119 1919 ZEYNEP KAVLAK Kız SAKARYA
120 50 ŞEYDA YUMAÇ Kız İSTANBUL
121 1740 AHMET YASİR DESTEBAŞI Erkek ANKARA
122 1170 ENGİN ÇOBAN Erkek İSTANBUL
123 300 YAĞMUR ÖZGÜL Kız DENİZLİ
124 10 MERT CAN Erkek ADANA
125 1600 MUSA SELİM DEVELİ Erkek KONYA
126 1636 ZEKİ YURT Erkek VAN
127 1718 MEHMET BURAK ŞEN Erkek KOCAELİ
128 580 SILA YILDIRIM Kız MUŞ
129 959 AFRA NUR ÇAKIR Kız SAMSUN
130 583 SEHER ERDOĞAN Kız MUŞ

 

Sayı :B.08.4.MEM.0.34.69.39.205-363

Konu:Veli Mektubu

Değerli Velilerimiz,

Darüşşafaka ailesi olarak yeni bir Eğitim-Öğretim yılına başlamanın heyecanı ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Darüşşafaka Giriş Sınavı başvuruları için yürüttüğümüz çalışmalar ve 26 ili dolaşarak yaptığımız tanıtım toplantıları amacına ulaşmıştır. Bu yıl 2289 öğrenci okulumuzun giriş sınavına başvurmuştur. Sınav sonucuna göre 120 yeni öğrencimiz aramıza katılacaktır.

Deneyimli ve dinamik kadromuzla, öğrencilerimizin başarılarına başarı katacak çalışmalar ve planlamalarımızla 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılına hazırız.

Aşağıdaki bilgi ve yönlendirmeleri dikkatle inceleyip yeni eğitim öğretim yılı için sizden beklenenler konusunda gereken hassasiyeti göstermenizi önemle rica ederim.

Okulumuz 1 Eylül 2015 Pazartesi günü açılacaktır.

OKUL TATİL GÜNLERİ VE VELİ TOPLANTISI TARİHLERİ

OkulTakvimi_2015

Darüşşafaka ailesine yeni katılan 5.sınıflarımızın okula uyum sürecini kolaylaştıran oryantasyon programı 24 Ağustos 2015 tarihinde başlayacaktır. 2015-2016 Eğitim – Öğretim yılı için okulumuza kabul edilecek tüm adaylar kesin kayıt yaptırmak ve okula uyum ( oryantasyon ) programına katılmak üzere 24 Ağustos Pazartesi günü okulumuzda hazır bulunacaklardır. Velilerimiz 24-25 Ağustos günlerinde adaylarımız ile birlikte okulda kalarak kendileri için düzenlenen programlara katılacak ve okulumuzu, yöneticilerimizi daha yakından tanıma imkânı bulacaklardır.

Darüşşafaka’da bir gelenek haline getirilen “Homecoming”-“Evinize Hoşgeldiniz”Partisi 31 Ağustos 2015 saat 18:30’da okul bahçesinde yapılacaktır. Partiye tüm öğrencilerimiz davetlidir.

Okulumuz 1 Eylül 2015 saat 10:00’da TİM Gösteri Merkezi’nde düzenlenecek“Açılış Töreni” ile   2015-2016 Eğitim-Öğretim yılına başlayacaktır.

Tüm etkinlikleri ve duyurularımızı web sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Kayıt döneminde öğrencilerimize verilen Öğrenci-Veli El Kitabını öğrenciniz ile birlikte okumanızı ve sizlere düşen sorumlulukları yerine getirmenizi, öğrencinizin akademik ve sosyal gelişimini yakından takip etmenizi rica ederim.

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında tüm Darüşşafaka ailesine sağlıklı, başarılı ve mutlu bir yıl diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

Ayşe GÖREY

Ortaokul Müdürü

 

KAYIT TARİHİ:

  • Sınıf öğrencileri Kayıt: 24 Ağustos 2015 Pazartesi
  • Sınıflar okula uyum (oryantasyon) programı : 24-31 Ağustos 2015

 

KAYIT İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER:

  • 6 adet fotoğraf
  • Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • Yeşil kart belgesine sahip olanların kartlarını yanlarında getirmeleri gerekmektedir.
  • Daimi öğrenciler için Noter onaylı İstanbul velisine ait Muvaffakatname

İstanbul dışından gelen öğrencilerin İstanbul’da yaşayan tanıdıkları İstanbul velisi olabilir. İstanbul velisi sorumlulukları; öğrencinin başarı durumunu takip etmek, hafta sonu ve tatillerde öğrenciyi gerekirse misafir etmek ve tatillerde öğrenci velisinin İstanbul’da olmadığı durumlarda öğrenciyi gidecekse il dışına gidebilmesi için terminal vs. bırakması ile sınırlıdır.

Noter tasdikli muvaffakatname; Öğrenci velisi ve İstanbul velisi tayin edeceği kişinin nüfus kâğıtları ile notere giderek bir tür vekâlet alır.

 

 5.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN OKULA GELİRKEN YANLARINDA GETİRMELERİ GEREKEN EŞYALAR

1.İç çamaşırı

2.Çorap

3.Tırnak makası

4.Tarak

5.Banyo Lifi , Banyo Havlusu,El Havlusu

6.Terlik (yatakhanede giymek için)

7.Pijama

8.Günlük giysiler