DARÜŞŞAFAKA EĞİTİM KURUMLARI


6.Animasyon Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

an_tor_1

an_tor_2

Düzenlediğimiz İstanbul Ortaokulları Arası 6.Animasyon Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu
14 Mayıs 2014 tarihinde okulumuzda yapılan törene ortaokul müdürümüz Ayşe Görey, müdür yardımcılarımız, bölüm başkanlarımız, öğretmenlerimiz ve 7.sınıf öğrencilerimiz katıldı. Törende açılış konuşmasını ortaokulu müdürümüz Ayşe Görey yaptı. Töreni Bilgisayar Bölüm Başkanı Ali Toker yönetti.
Törende dereceye girenlere ödülleri, diğer finalistlere de katılım belgeleri takdim edildi.
Tüm katılımcı okulları kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Dereceler:

S.NO Okulu Animasyon Öğrenciler Danışman Öğretmen
1 İTÜ Geliştirme Vakfı Özel Dr. Natuk Birkan Ortaokulu Notların Gizemi Selim Bilgiç-Kerem Gün
Civan Mert Turan
Mustafa Albayrak
2 Özel Fen Bilimleri Ataşehir Ortaokulu Kız Kulesi Sevgi Buse DavutoğluBerke Tatar Şenol Yüksel
3 Vehbi Koç Vakfı Özel Koç Ortaokulu Gölge Adamın  Gözünden Dünyadaki Başyapıtlar Can Cönger-Sarp Cenk Güler Gülçin Tekiz
4 Özel Marmara Ortaokulu Gez Gör Dünyayı Atalay Mert Koca Yasemin Mungan Sönmez
5 Ali Suavi Ortaokulu Nemrut Dağı Eserleri Serhat Cenk Özünal Senem Kadıoğlu
6 Özel Irmak Ortaokulu Bizim Eserimiz Emre Göksu-Kaan Onuk Emel Aslıbay- Nurgül Mergen
7 Özel Fen Bilimleri Yakacık Ortaokulu Taj Mahal Bora Işık-Deniz TerzioğluHazal Yağmur Karaköçek Şenol Yüksel
8 Özel Çamlıca Bilfen Ortaokulu Hezarfen’in Kanatları Alper Yılmaz-Berk Yurteri
Sinan Oktay Ekşi
Banu Tombak
9 Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu Kırmızının Geçmişe Yolculuğu Beste ÇakmakgilEfe Kamaşoğlu-Egecan Aktan Erinç Keskin
10 Özel Fen Bilimleri Yakacık Ortaokulu Artemis Tapınağı Eren Kilerci-Arda AkayAlpcan İlhami Dalak Şenol Yüksel
11 Özel Ted İstanbul Ortaokulu Merhaba Dünyalı Stop Ökte Çilmi Yeliz Yıldırım Tülükaş
12 Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu Zaman Turu Ali Kaan Gürbüz-Arda CivelekoğluUlaş Can Zorer Erinç Keskin
13 Köroğlu Ortaokulu Efsane Harikalar Muhammed Emir Eyibil Elif Arslan

an_tor_3