DARÜŞŞAFAKA EĞİTİM KURUMLARI


Darüşşafaka Eğitim Kurumları İkinci Geleneksel Satranç Turnuvası

Darüşşafaka Eğitim Kurumları 2. Geleneksel Satranç Yarışması, Türkiye Satranç Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği ve Darüşşafaka Eğitim Kurumları İşbirliği ile 05-06 Nisan 2014 tarihlerinde Darüşşafaka Eğitim Kurumları eğitim binasında yapıldı.

st0
st1

st3

st2
Yarışma sonuçları aşağıda belirtilmiştir.
Küçükler Kategorisi (2002-2003 Doğumlular)

Katılan Takım Sayısı : 36
Katılan Sporcu sayısı : 80

Takım Sıralaması :

Sıralama

Okul İsmi

Puan

1.

Özel Balkanlar Koleji

16

Çağatay AYDOĞDU

6

Aydan ÇELİK

5

Güneş YILDIZ

5

2.

Vedide Baha Pars Ortaokulu

13

Simge KÖKYAR

5

Furkan Nadir ÇİFTÇİ

Hasan GÖYNÜCEK

3.

Darüşşafaka Ortaokulu

11

Kerem BAŞTÜRK

4

Gökhan AKKUŞ

4

Fatih ACAR

3

st4

Bireysel Sıralama     :

Sıra

İsim

Puan

Okul

1

Çağatay AYDOĞDU

6

Özel Balkanlar Koleji

2

Barkın Gönenç KAMIŞLI

5

Özel Bahçeşehir İlköğretim Okulu

3

Aydan ÇELİK

5

Özel Balkanlar Koleji

4

Güneş YILDIZ

5

Özel Balkanlar Koleji

5

Simge KÖKYAR

5

Vedide Baha Pars Ortaokulu

st5

Darüşşafakalı Sıralaması    :

Sıra

İsim

Puan

1

Kerem BAŞTÜRK

4

2

Gökhan AKKUŞ

4

3

Sinan KAYA

st6

Yıldızlar Kategorisi (2000-2001 Doğumlular)

Katılan Takım Sayısı            : 23

Katılan Sporcu sayısı          : 66

Takım Sıralaması     :

Sıralama

Okul İsmi

Puan

1.

Çapa Atatürk Ortaokulu

14½

Gürkan BÜLBÜL

5

Berkay ATAÇOĞLU

5

Mustafa Samet CAN

2.

Özel Balkanlar Koleji

14

Mehmet ÇETİNKAYA

Mehmet Bilgehan DURUKAN

5

Alpay ŞEKERCİOĞLU

3.

Engin Can Güre Ortaokulu

12

Gürkan ATAŞ

4

İlker KUŞ

4

Çiya DEMİR

4

7.

Darüşşafaka Ortaokulu

8½

Yusuf KILIÇ

Şeyhmuz ACA

3

Ömer ÖZ

2

st7

Bireysel Sıralama     :

Sıra

İsim

Puan

Okul

1

Mehmet ÇETİNKAYA

Özel Balkanlar Koleji

2

Gürkan BÜLBÜL

5

Çapa Atatürk Ortaokulu

3

Berkay ATAÇOĞLU

5

Çapa Atatürk Ortaokulu

4

Mehmet Bilgehan DURUKAN

5

Özel Balkanlar Koleji

5

Erkin TAHAOĞLU

İbrahim Alaettin Gövsa Ortaokulu

st8

Darüşşafakalı Sıralaması    :

Sıra

İsim

Puan

 

1

Yusuf KILIÇ

18.

2

Ömer ÖZ

22

3

İsmail Efe ALPTEKİN

3

27

st9