DARÜŞŞAFAKA EĞİTİM KURUMLARI


DARÜŞŞAFAKA ORTAOKULU 2014-2015 KESİN KAYIT LİSTESİ

2014-2015 5. SINIFLAR VELİ BİLGİLENDİRME YAZISI İÇİN TIKLAYINIZ.

Sıra No Aday No Öğrenci Ad Soyad Cinsiyet Okul İlçe Okul İl
1 97 AYBERK SAVMAZ Erkek BAKIRKÖY İSTANBUL
2 180 CANER DEMİRCİ Erkek BAĞCILAR İSTANBUL
3 223 SILA ARDA Kız LALAPAŞA EDİRNE
4 1638 AHMET UTKU YILMAZ Erkek SEYHAN ADANA
5 155 ARDA TÜRKOL Erkek VİZE KIRKLARELİ
6 1920 ÇAĞLA ÇAKIT Kız SEYHAN ADANA
7 2033 AHMET CAN KARACA Erkek DÖRTYOL HATAY
8 217 MUNİBE SİMGE DURAN Kız HENDEK SAKARYA
9 751 BARAN DOĞRU Erkek YENİŞEHİR DİYARBAKIR
10 1009 FURKAN FAİK UÇKUN Erkek ÇİNE AYDIN
11 169 ATA KIRÇIN Erkek POLATLI ANKARA
12 611 RAMAZAN YILDIRIM Erkek MERKEZ BURDUR
13 1942 BÜŞRA SOĞANCI Kız İNEBOLU KASTAMONU
14 1177 İSLAM OĞUZHAN TUĞAY Erkek ESENLER İSTANBUL
15 1996 HASAN YİĞİT Erkek KAYNARCA SAKARYA
16 1588 SELİN ASMACA Kız BAYRAMPAŞA İSTANBUL
17 1468 ELİF BERİL GÖNCÜLER Kız BAHÇELİEVLER İSTANBUL
18 303 GÜLLER YAZGI AKATA Kız FATİH İSTANBUL
19 219 BERKAY ERZEN Erkek GAZİOSMANPAŞA İSTANBUL
20 831 YASİN EMRE KAPAN Erkek NİKSAR TOKAT
21 91 AYTEK AKSU Erkek KADIKÖY İSTANBUL
22 1828 AHMET DURGUT Erkek MERKEZ NEVŞEHİR
23 2045 AHMET BURHAN YÜCEL Erkek ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP
24 241 SELİM KAMİL Erkek KARESİ BALIKESİR
25 1482 BERİL DİYARİBEKİRLİO Kız SALİHLİ MANİSA
26 1045 ADA DELAL ÖZBEK Erkek SEYHAN ADANA
27 1813 VEDUDE RABİA SÖZKESEN Kız PAMUKKALE DENİZLİ
28 1963 NEHİR TANIŞ Kız KARACABEY BURSA
29 1543 CANSU AKDAŞ Kız YILDIRIM BURSA
30 1886 ENES ERŞAN Erkek MERKEZ SİVAS
31 403 ZEHRA NUR UÇAR Kız MURATPAŞA ANTALYA
32 1024 FURKAN ASLANTAŞ Erkek KAYAPINAR DİYARBAKIR
33 1384 İREMNUR SALAR Kız ATAŞEHİR İSTANBUL
34 252 ELYASE PINAR Kız ÇUKUROVA ADANA
35 274 FAHRETTİN FURKAN ÖZGEN Erkek EYÜP İSTANBUL
36 1675 HİKMET ARDA ERDEM Erkek BEŞİKTAŞ İSTANBUL
37 967 MİRAÇ AKATİN Erkek ARDEŞEN RİZE
38 1728 FAHRİYE ÇALIŞ Kız ELMADAĞ ANKARA
39 679 YUSUF EMRE ŞAHİN Erkek ATAŞEHİR İSTANBUL
40 176 RAMAZAN ÖMER ÜNAL Erkek MERKEZ BURDUR
41 368 HASAN HÜSEYİN UYGUN Erkek KEÇİÖREN ANKARA
42 1263 KADER AKGÜMÜŞ Kız ORTAHİSAR TRABZON
43 1691 DÖNDÜ NUR ATA Kız KADİRLİ OSMANİYE
44 898 NAZLI GÜL YALÇIN Kız MALTEPE İSTANBUL
45 1005 BARIŞ KOÇ Erkek NAZİLLİ AYDIN
46 73 CAN GÜLER Erkek KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL
47 89 BERK AYKURAL Erkek TEBEPAŞI ESKİŞEHİR
48 2168 EMRE YAMAN Erkek ÇORUM
49 98 BERİL SAVMAZ Kız BAKIRKÖY İSTANBUL
50 296 BÜŞRA ÇAVUŞOĞLU Kız ARAKLI TRABZON
51 1885 HASAN ALİ KİREMİTÇİ Erkek İSKENDERUN HATAY
52 1169 UMUT ERDEM UYAR Erkek TEPEBAŞI ESKİŞEHİR
53 136 ENES ÖZDEN Erkek MEZİTLİ MERSİN
54 1093 YASİN SÜHA KOÇ Erkek ILGIN KONYA
55 4 BARIŞ CAN AKYILDIZ Erkek DERİNCE KOCAELİ
56 784 DOĞANAY AKAYOĞLU Erkek ETİMESGUT ANKARA
57 1632 ELİF HATİCE GÜMRÜKÇÜ Kız MERKEZ ERZİNCAN
58 972 NAGEHAN NEMİRE GÜRSOY Kız ARSİN TRABZON
59 135 EREN YOĞURTCU Erkek ALANYA ANTALYA
60 615 MUHAMMET HALİL GÜR Erkek MERKEZ AFYONKARAHİSAR
61 1203 AHMET OLCAY DOĞANAY Erkek SELÇUKLU KONYA
62 801 DENİZ FATMA ÇAPKURT Kız KARABAĞLAR İZMİR
63 1708 MUKADDES ÇİFTÇİ Kız ÇİFTLİK NİĞDE
64 662 BÜŞRA AKMAN Kız DERİNCE KOCAELİ
65 1043 FATMA BETÜL FİLİK Kız ERZİN HATAY
66 175 ŞİLAN ERTAŞ Kız AKDENİZ MERSİN
67 2169 EREN YAMAN Erkek ÇORUM
68 889 OSMAN ERDEM GÜVEN Erkek GÖLCÜK KOCAELİ
69 58 İDİL DODAK Kız BAĞCILAR İSTANBUL
70 204 YUNUS EMRE BEKDEMİR Erkek ZEYTİNBURNU İSTANBUL
71 59 EREN EKİNCİ Erkek ESENYURT İSTANBUL
72 57 ESAD KAHRAMAN Erkek ŞİŞİL İSTANBUL
73 1750 EYLÜL AYHAN Kız İPEKYOLU VAN
74 1031 ELİF SUDE ŞUT Kız ARAPGİR MALATYA
75 759 KÜBRA AYTEKİN Kız ORTACA MUĞLA
76 819 TUANNA TAVŞAN Kız ORTAHİSAR TRABZON
77 1781 AYÇA KOCAMAN Kız BAHÇELİEVLER İSTANBUL
78 1493 EMRE YAĞIZ DÖRTKARDEŞ Erkek ESENLER İSTANBUL
79 2014 ÜMRE AKALP Kız YENİŞEHİR DİYARBAKIR
80 1722 İLAYDA BULUT Kız TAVŞANLI KÜTAHYA
81 96 ERTUĞRUL KULAK Erkek KAĞITHANE İSTANBUL
82 60 ALİ GÜNGÖR Erkek ULUBEY ORDU
83 298 BÜŞRA TURGUT Kız ÇAVDIR BURDUR
84 344 ELANUR ÖRKÜN Kız NAZİLLİ AYDIN
85 105 NURSİNEM AYDIN Kız İLKADIM SAMSUN
86 343 DENİZ NAİL TEKEKOĞLU Erkek NİZİP GAZİANTEP
87 1079 HIDIR BUĞRA AYDIN Erkek PAMUKKALE DENİZLİ
88 1241 SARUHAN ALİ YEŞİLIŞIK Erkek NİLÜFER BURSA
89 930 AHU TARASI Kız MECİDİYEKÖY İSTANBUL
90 561 SEFA YAPRAK Erkek KONYAALTI ANTALYA
91 1443 ENES KURNAZ Erkek ÇİVRİL DENİZLİ
92 1444 ECEM KÜPÇÜ Kız ÇORLU TEKİRDAĞ
93 276 FATİH UMUT ÇAMAN Erkek KOCASİNAN KAYSERİ
94 1194 NEBAHAT CANGİROĞLU Kız SİLOPİ ŞIRNAK
95 1845 TUANA ZENGİ Kız YENİŞEHİR MERSİN
96 607 AHMET TOSUN Erkek ERCİŞ VAN
97 1668 SUDE GÜL ATEŞ Kız SÖKE AYDIN
98 1026 EYLÜL DUMAN Kız YENİŞEHİR DİYARBAKIR
99 1220 MİNEL KOCA Kız KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL
100 1662 CEYLAN EROLTU Kız SAMANDAĞ HATAY
101 861 ELİF SUDE DİLEK Kız MANAVGAT ANTALYA
102 2112 MERT BALCIOĞLU Erkek İZMİT KOCAELİ
103 232 İREM GÜÇLÜ Kız ŞAHİNBEY GAZİANTEP
104 271 EREN BAŞTÜRK Erkek SULTANGAZİ İSTANBUL
105 1597 LARA VAROL Kız KADİKÖY İSTANBUL
106 1412 İSMAİL SÖNMEZ Erkek KULA MANİSA
107 2105 AYŞE KARAKA Kız GÜNGÖREN İSTANBUL
108 627 TALHA TUNAHAN ERGÜL Erkek TARSUS MERSİN
109 158 BERKAY ESKİCİ Erkek SİLİVRİ İSTANBUL
110 735 ÖZGENUR ADIGÜZEL Kız KAYAPINAR DİYARBAKIR
111 1163 İLAYDA CAM Kız İSKENDERUN HATAY
112 1895 NURULLAH BERK Erkek BAĞCILAR İSTANBUL
113 210 RABİA ŞEYMA YÜCEL Kız BEYLİKOVA ESKİŞEHİR
114 1796 RAMAZAN BARIŞ GÜL Erkek ONİKİŞUBAT KAHRAMANMARAŞ
115 1486 ESRA GÜVEN Kız TUZLA İSTANBUL
116 917 MEHMET HÜSEYİN GÜNDÜZOĞLU Erkek ÇEKMEKÖY İSTANBUL
117 1924 CANSU SEVİNDİK Kız GÜLPINAR ANKARA
118 1469 SUDE NAZ KİTAPÇIOĞLU Kız İZMİT KOCAELİ
119 293 ŞİLAN DOĞAN Kız NUSAYBİN MARDİN
120 833 SEDA ELAGÖZ Kız ERZİN HATAY